jeremias

Date: styczeń 2014

Client: firma JEREMIAS w Gnieźnie

Category: Budynki biurowe/ Hale

W styczniu 2014 roku podpisaliśmy kontrakt w trybie „Zaprojektuj – Buduj” z firmą JEREMIAS Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie.

Projekt obejmuje stworzenie 600 m² powierzchni hali produkcyjno – magazynowej o konstrukcji stalowej. Po stronie wykonawcy leży również kompleksowa realizacja zadania wraz z instalacją oraz pełną infrastrukturą, jak również uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.

Na życzenie inwestora została przygotowana pełna obsługa projektowa wraz z wizualizacją, projektami wykonawczymi i uzgodnieniami. W doborze materiałów przy budowie projektu, kładziemy duży nacisk na ekonomiczne wykorzystanie stali, pamiętając o bezpieczeństwie konstrukcji i komforcie użytkowania. Szeroka gama rozwiązań materiałowych stosowana przy wykonywaniu tego zadania wyróżnia się nieproporcjonalną do innych trwałością oraz najwyższą jakością, zatwierdzoną przez Instytut Techniki Budowlanej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii powstały obiekt będzie nie tylko funkcjonalny ale również estetyczny i atrakcyjny wizualnie.


Podobne projekty:

Mrówka 01

Projekt Mrówka Witkowo

View More

levant 1

Budowa Hal Magazynowych z Biurami Levant w Komornikach

View More