Date: 07.2014

Client: Miasto Inowrocław

W październiku 2013 roku podpisaliśmy w Inowrocławiu umowę z Miastem Inowrocław, której przedmiotem jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego, z lokalami socjalnymi, przy ulicy Rąbińskiej w Inowrocławiu.

Bryła budynku nawiązywać będzie do tradycyjnej architektury i zostanie dostosowana do otaczającej ją zabudowy i krajobrazu. Budynek zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej murowanej, dwukondygnacyjnej (galeriowiec), niepodpiwniczony, przekryty dwuspadowym dachem.

Dostęp do mieszkań w parterze odbywać się bezpośrednio z terenu, natomiast na piętrze z tarasu – otwartego ciągu komunikacyjnego. Na poziomie parteru powstaną również dodatkowe pomieszczenia typu gospodarczego tj. wózkownia dla lokatorów, pomieszczenie węzła cieplnego oraz pomieszczenie liczników.

Pomieszczenia mieszkalnego składać się będą z jednego pokoju, łazienki i przedpokoju z wnęką kuchenną. Ogólnie powstanie 16 lokali mieszkalnych.

W ramach umowy zostaną wykonane również prace związane z wytyczeniem drogi dojazdowej, chodników, parkingu oraz zagospodarowaniem terenów zielonych przynależnych do wytyczonego obszaru budowy.

Jako wykonawca powierzonej nam inwestycji zobowiązujemy się do wykonania na najwyższym poziomie przedmiotu umowy zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, z zachowaniem obowiązujących przepisów i Polskich Norm. Jak w każdym zadaniu, które zostaje nam przydzielone, tak i tu będziemy starać się wywiązać z niniejszej umowy w terminie wyznaczonym przez Inwestora.

Gotowy obiekt o kubaturze 1502,04 m3 i całkowitej powierzchni zabudowy 634,29 m2, zostanie oddany do użytku w lipcu 2014 roku.


Podobne projekty:

arena2

Arena Apartments

View More

TRZEMESZNO_590x392

Budowa zespołu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Trzemesznie

View More