590

W 2012 roku nasza firma rozpoczęła kolejną kompleksową inwestycję na potrzeby firmy BRIDGESTONE w Poznaniu – renomowanego producenta opon samochodowych. Projekt obejmował trzy etapy budowy – przebudowę  i rozbudowę  istniejącego budynku socjalnego na potrzeby szatni pracowniczej,  budowę zadaszenia i portierni przy hali nr 8 oraz budowę zadaszenia (wiaty) przy portierni głównej.

Rozbudowę budynku szatni zaprojektowano w nawiązaniu do istniejących form. Budynek szatni posiada trzy kondygnacje, które zostały przystosowane do obsługi ok. 600 pracowników, z których każdy posiada swoją szafkę. Ponadto na parterze powstały także pomieszczenia dla kierowców. Wejście do budynku zaakcentowano dużym zadaszeniem o nowoczesnej konstrukcji stalowej.

Cały projekt był o tyle wymagający, iż ze względu na swoje przeznaczenie wymuszał na nas, czyli generalnym wykonawcy zastosowanie szczególnych i innowatorskich rozwiązań oraz materiałów. Niezwykle istotnym elementem, o którym należy wspomnieć w tym przedsięwzięciu, było podjęcie się wszelkich prac w niecodziennym dla inwestycji okresie – zimowym, czyli obniżonych temperatur i niesprzyjającej aury. Tak więc, zaplanowane prace w technologii tradycyjnej na „mroźne” miesiące od października 2012 roku do 15 lutego 2013 roku były dla nas nie lada wyzwaniem. Jednak  jako odpowiedzialny partner oddaliśmy Inwestorowi główną cześć obiektu do użytku już 08.02.2013 roku, znacznie przed wyznaczonym terminem. Jak widać potrafimy rozwiązać najtrudniejsze zadania i pokonać wszelkie trudności oraz problemy.

Podkreślić należy również, iż powstały obiekt kojarzyć można tylko i wyłącznie z  jakością o wysokim standardzie wykonania oraz kompleksowego wyposażenia, z użyciem przede wszystkim bardzo dobrych materiałów.

To jedna z wielu inwestycji, która jest naszą dumą, gdyż efekt końcowy spełnia oczekiwania wszystkich co do jakości oraz funkcjonalności. Aby to osiągnąć współpracujemy tylko z zaufanymi firmami, które jak my cenią sobie dobro klienta.


Podobne projekty:

Mrówka 01

Projekt Mrówka Witkowo

View More

levant 1

Budowa Hal Magazynowych z Biurami Levant w Komornikach

View More