590_szpital

Publiczny Specjalistyczny
Zakład Opieki Zdrowotnej
w Inowrocławiu
Szpital Powiatowy im. dra L. Błażka

Niniejszym informuję, że Przedsiębiorstwo Kompleksowej Obsługi Budownictwa „WEGNER” sp.j. z siedzibą w Trzemesznie w okresie od grudnia 2006 r. do maja 2007 r. było współwykonawcą prac budowlanych polegających na termomodernizacji pięciu budynków szpitala Powiatowego im. Dra L. Błażka w Inowrocławiu.

Prace obejmowały ocieplenie strpodachów o powierzchni łącznej ponad 6000 m2 oraz ocieplenie i wykonanie elewacji ścian zewnętrznych budynków o łącznej powierzchni ponad 11000 m2.

Podczas wykonywania robót Firma WEGNER sp.j. wykazała się dużą fachowością , dokładnością oraz szybkim tempem realizacji. Dowodem profesjonalnego podejącia do powierzonych prac było ich zakończenie przed wyznaczonym terminem.

Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z Firmą „WEGNER” sp.j. umożliwia nam polecenie przedsiębiorstwa jako partnera solidnego, doświadczonego i terminowego.

Z poważaniem

mgr Ireneusz Beśka
Z-ca DYREKTORA
ds. techniczno-administracyjnych
Publicznego Specjalistycznego
Zakładu Opieki Zdrowotnej
w Inowrocławiu

Publiczny Specjalistyczny
Zakład Opieki Zdrowotnej
w Inowrocławiu
Szpital Powiatowy im. dra L. Błażka

Przedsiębiorstwo Kompleksowej Obsługi Budownictwa WEGNER sp.j. z siedzibą w Trzemesznie 2007 wykonywało dla Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej roboty ogólnobudowlane, dekarskie i dociepleniowe budynku Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu. Ogółem firma wykonała na nasze zlecenie ok. 8.000m2 dociepleń.

Współpraca z rekomendowaną firmą układa się dobrze i możemy z pełną odpowiedzialnością polecić innym inwestorom jako dobrego partnera do współpracy.

Firmę cechuje duża estetyka i kultura pracy, jakiekolwiek wynikłe podczas prac problemy rozwiązywane były na bieżąco, należy podkreślić iż prace wykonywane były na czynnym obiekcie oraz to iż wszystkie prace budowlane zrealizowane były 6 tygodni przed planowanym terminem zakończenia inwestycji.

Zup. DYREKTORA
mgr Ireneusz Beśka
Zastępca Dyrektora ds. Techniczno-Administracyjnych


Podobne projekty:

grodzisk

Budowa szpitala w Grodzisku Wielkopolskim w systemie "Projektuj Buduj"

View More

Policja

Rozbudowa i remont siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

View More

sroda-wlkp-2-800x477

Budowa nowego skrzydła szpitala średzkiego

View More