Date: 2014

Client: Tompla Koperty sp. z o.o. z Gniezna

Category: Budynki biurowe/ Hale

Naszym kolejnym przedsięwzięciem budowlanym w trybie „Zaprojektuj-Buduj”jest podpisanie w marcu 2014 roku umowyz jednym z największych i najpotężniejszych zakładów produkujących koperty w Europie, członka rodziny Grupo Tompla – a mianowicie firmą Tompla Koperty Sp. z o.o. z siedziba w Gnieźnie przy ulicy Spichrzowej 15.

Firma produkuje koperty od 1995 roku. Wysoka jakość oferowanych produktów umożliwia  spółce prężnie działać na rynku europejskim poprzez eksport swoich towarów do Europy. Tompla posiada potężne możliwości rozwojowe dzięki prowadzonym inwestycjom oraz szerokiej gamie najlepszych dostawców materiałów i usług. Dzięki temu Spółka podjęła decyzję o rozbudowie firmy i stworzeniu kolejnej hali produkcyjno – magazynowej oraz zapewnienie nowych miejsc parkingowych przy istniejącym już obiekcie.

Projekt obejmuje stworzenie hali o konstrukcji stalowej. Jak zawsze w przypadku obrania tego tryby budowy, po stronie wykonawcy leży również kompleksowa realizacja zadania wraz z instalacją oraz pełną infrastrukturą, aż do uzyskania prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.

Zgodnie z wytycznymi Inwestora została przygotowana pełna obsługa projektowa wraz z wizualizacją, projektami wykonawczymi i uzgodnieniami. Materiały używane przy budowie projektu,będą w pełni zapewniały ekonomiczne wykorzystanie stali, przy czym pamiętać trzeba o bezpieczeństwie konstrukcji i komforcie użytkowania. Zastosowana zostanie szeroka gama rozwiązań materiałowych, które będą wyróżniać się trwałością oraz najwyższą jakością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii powstałahala będzie w pełni spełniała oczekiwania Inwestora nie tylko jako funkcjonalny obiekt ale także wizualnie godny podziwu.

Wykonanie zadania określono na październik 2014 roku.


Podobne projekty:

Mrówka 01

Projekt Mrówka Witkowo

View More

levant 1

Budowa Hal Magazynowych z Biurami Levant w Komornikach

View More