mondi-2015-4

Miło nam poinformować, że zaufał nam kolejny Inwestor. Firma Mondi Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Dopiewie pod Poznaniem zleciła nam wykonanie obiektu „pod klucz”.

Mondi Poznań Sp. z o.o. jest producentem opakowań giętkich przeznaczonych dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Firma specjalizuje się w technologii druku rotograwiurowego. Zakład wchodzi w skład Grupy Mondi, której klientami są znane na rynku międzynarodowe koncerny. Dostarcza opakowania do: żywności, napojów, środków piorących i czyszczących, artykułów kosmetycznych, higienicznych i innych.

Przedmiotem umowy jest wykonanie dokumentacji techniczno-architektonicznej , a następnie wykonanie obiektu „pod klucz”. Inwestycja składa się z hali magazynowej z antresolą i zbiornikiem na wodę. Zgodnie z umową powstanie hala magazynowa o wymiarach zewnętrznych 30,25m x 86m oraz 3-ch dokach przeładunkowych, nad którymi zabudowana będzie 3-kondygnacyjna antresola biurowo-techniczna, oddzielona pożarowo od hali. Łączna powierzchnia użytkowa biurowca – antresoli to ok. 741,08m2.Kubatura łącznie wynosi  35830,00 m3.

W ramach dbania o dobro naszego klienta roboty wykonane zostaną zgodnie z Polskimi Normami  – Warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych opracowanych przez Instytut Techniki Budowlanej oraz zasadami wiedzy i sztuki budowlanej.Przy budowie obiektu, zgodnie z naszymi zasadami pracy zastosowane zostaną tylko i wyłącznie te wyroby, urządzenia i sprzęt, które posiadają deklaracje zgodności i atesty wydane przez wymagane instytucje.


Podobne projekty:

Mrówka 01

Projekt Mrówka Witkowo

View More

levant 1

Budowa Hal Magazynowych z Biurami Levant w Komornikach

View More

arena2

Arena Apartments

View More