Urząd Gminy Niechanowo (2010)

Pragniemy Państwu polecić Przedsiębiorstwo Kompleksowej Obsługi Budownictwa WEGNER Sp.j. z siedzibą Rudki 10, 62-240 Trzemeszno. PKOB „WEGNER” Sp.j. było wykonawcą realizowanego przez nas w okresie od listopada 2009 r. do sierpnia 2010 r.

„Termomodernizacji budynku Urzędu Gminy oraz Remizy OSP z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Niechanowie wraz zprzystosowaniem dla potrzeb niepełnosprawnych oraz modernizacja kotłowni”.

Zakres prac obejmwał:

docieplenie ścian z elewacją 1621 m2.
docieplenie stropodachu 1004 m2.
wymiana stolarki okiennej 286 m2.
modernizacja kotłowni węglowej na gazową.
windy dla niepełnosprawnych 2 szt.

Powyższe prace zostały wykonane w wymaganycm terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy do wykonania robót posiadają wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniamy wykonane roboty. Firma wykonuje roboty stosując najnowocześniejsze technologie, szczególnie przy robotach wykończeniowych co znacznie podnosi standard i estetykę oraz trwałość wykonywanych elementów. Przedsiębiorstwo posiada wymagany sprzęt do wykonywania prac budowlanych, a w czasie ich wykonywania panuje ład i porządek.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa są w pełni kompetentni w podejmowaniu decyzji dotyczących zmian i ewentualnych robót dodatkowych.

Możemy bez obaw polecić każdemu potencjalnemu inwestorowi usługi budowlane świadczone przez Przedsiębiorstwo Kompleksowej Obsługi Budownictwa WEGNER Sp.j.

WÓJT
Eugeniusz Żamiar


Podobne projekty:

pakość

Ocieplenie i wymiana okien w Pawilonie Handlowym w Pakości

View More

590-starostwo

Docieplenie w systemie Atlas budynku Starostwa Powiatowego w Gnieźnie

View More

590-szkola-zawodowa

Termomodernizacja budynku Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie

View More