Title Icon Kamień węgielny pod rozbudowę Szpitala w Mogilnie wmurowany - PKOB WEGNER generalny wykonawca

W ostatnim dniu sierpnia Prezes PKOB Wegner - Bartosz Golis uczestniczył w uroczystym wmurowaniu kamienia węgielnego w Mogilnie. Kamień wmurowano przy udziale Starosty Mogileńskiego Tomasza Barczaka, Przewodniczącego Rady Powiatu Mogileńskiego Jana Barteckiego, Dyrektora SPZOZ w Mogilnie Marka Gotowały oraz oczywiście Prezesa Bartosza Golisa.

Kamień Poświęcili - ks.M. Kaczmarek - Dziekan Dekanatu Mogileńskiego w asyście Prodziekana ks. T. Walterbacha - Kapelana Szpitala w Mogilnie.

Co podkreślali oficjele - budowa ta jest bardzo ważna dla regionu. Dla przypomnienia: Realizacja ta opiewa na wykonanie prac budowlanych w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Zasadniczy zakres inwestycji obejmuje rozbudowę Szpitala w Mogilnie zakładając budowę nowego 3-kondygnacyjnego obiektu szpitala z przeznaczeniem na 3 oddziały: Pediatryczny, Chirurgii Ogólnej i Ginekologiczno-Położniczy z gabinetami diagnostyczno-zabiegowymi, blokiem operacyjnym z salą wybudzeń, zespołem porodowym z salą porodów rodzinnych i salą cięć cesarskich.