Title Icon O nas - PKOB WEGNER generalny wykonawca

W PKOB WEGNER wiemy, że każdy z projektów wymaga odnalezienia indywidualnego, efektywnego rozwiązania. To między innymi ponad 25–letnie doświadczenie w prowadzeniu wielomilionowych inwestycji, pozwala nam na tak skuteczne realizacje projektów budowlanych. To dzięki  połączeniu najwyższych kwalifikacji oraz tak bogatego doświadczenia możemy oferować Inwestorom to, co najważniejsze – pewność.

 

Dziesiątki lat doświadczenia

PKOB WEGNER to jeden z liderów branży budowlanej. Elementami, które pozwoliły uzyskać ten status są nie tylko dekady przepracowane na budowach, a w ciągu nich dziesiątki skutecznych realizacji, ale i nieustanne poszukiwanie najnowocześniejszych rozwiązań, ponadprzeciętne zaangażowanie oraz doświadczona, profesjonalna kadra inżynierska. PKOB WEGNER to imponujący rozwój firmy przy jednoczesnym, niezmiennym zadowoleniu Klienta.

 

Wiedza techniczna na bazie wielomilionowych inwestycji

Inżynierowie PKOB WEGNER to Zespół ekspertów, którzy swoją wiedzę
i doświadczenie zdobywali podczas wielu lat kształcenia, aktywnej pracy oraz stawiania czoła nieprzewidzianym sytuacjom. Nieustanne poszerzanie kompetencji, systematyczna obserwacja branży oraz nowatorskich rozwiązań doprowadziły do licznych rekomendacji, będących następstwem realizacji wielomilionowych inwestycji.

 

Sukces? Zawsze. I zawsze jest to nasz wspólny sukces

Wartościami nadrzędnymi, które stały się kluczem do sukcesu PKOB WEGNER są nieustannie poszerzane kwalifikacje i kompetencje oraz indywidualne podejście do każdego z realizowanych projektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stajemy się odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości Klientów, proponując im doradczą opiekę ekspertów w zakresie stosowanych rozwiązań oraz kompleksową obsługę wykonawczą.

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty uprawniające do dostępu do informacji niejawnych.

W firmie jest zorganizowany pion ochrony informacji niejawnych zgodnie z Ustawą o ochronie informacji niejawnych z dn 05.08.2010r (D.U. 182 poz. 1228). W strukturze organizacyjnej firmy znajduje się pion z pełnomocnikiem do spraw ochrony informacji niejawnych i kancelarią tajną. Firma posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego II stopnia do klauzuli TAJNE.

Kadra zarządzająca posiada także poświadczenie bezpieczeństwa osobowego z dostępem do informacji niejawnych pochodzących z wymiany międzynarodowej organizacji NATO i Unii Europejskiej.

Zaufali nam