Serwis obiektów - WEGNER generalny wykonawca

Każdy obiekt, w ciągu lat użytkowania, niszczeje. WEGNER proponuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową, Indywidualne przygotowanie oferty pozwala zaplanować poszczególne etapy serwisu oraz zoptymalizować jego koszty.

Jakość obiektów własnych, przeznaczonych pod wynajem lub publiczne użytkowanie, niezmiennie musi stać na bardzo wysoki poziomie; tak technicznym, jak i estetycznym. Dbamy o to, aby oddane nam do administrowania obiekty stale cieszyły użytkowników funkcjonalnością i wyglądem. A przy tym – aby były po prostu bezpieczne, dzięki regularnym badaniom stanu technicznego i prowadzonym na bieżąco konserwacjom i remontom.

Zalety współpracy z WEGNER:
– pełne wsparcie serwisowe obiektów budowlanych,
– zachowanie standardów jakości przy optymalizacji kosztów utrzymania,
– szybka realizacja nagłych, awaryjnych remontów,
– stała kontrola połączona z regularnym planem remontowym,
– podnoszące wartość nieruchomości inwestycje zsynchronizowane z planami remontowymi.

Specjalizując się w obiektach wielkopowierzchniowych, dysponujemy kadrą oraz parkiem maszynowym, który pozwala na szybkie rozpoczęcie i sprawne przeprowadzenie serwisu. Dbamy o remonty obiektów budowlanych, ich okresowe przeglądy techniczne obraz bieżący nadzór nad stanem technicznym budynków.
Dzięki stałej współpracy z WEGNER zyskują Państwo pewność, że obiekt będzie niezmiennie bezpieczny i gotowy do użytkowania. Jeśli jednak pojawi się nagła potrzeba remontu obiektu, który nie jest przez nas serwisowany – również zapraszamy do kontaktu. Skutecznie i szybko poprawimy stan techniczny budynku, przywracając go do pierwotnej użyteczności.

Oferta WEGNER w kontekście serwisu obiektów:
– wzmacnianie części konstrukcyjnych, w tym konstrukcji nośnych budynków,
– wykonanie izolacji akustycznych i termicznych,
– wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych,
– stała obsługa techniczna, usuwanie usterek,
– modernizacja i rozbudowa obiektów,
– optymalizacja rozwiązań.