Title Icon Patriotyzm gospodarczy w Biało-Czerwonych barwach - WEGNER generalny wykonawca

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polską niepodległości, Spółka PKOB Wegner wzięła udział w projekcie wydawnictwa Builder. Projekt miał na celu pokazanie, czym dla Polskich Firm jest patriotyzm gospodarczy.

Prezes PKOB Wegner - Pan Bartosz Golis opowiedział na łamach Builder czym jest dla niego współczesny patriotyzm gospodarczy. - "Jest podejmowaniem świadomych decyzji w trosce o nasze wspólne dobro. To świadomość przejawiająca się w przekonaniu, że naszymi codziennymi decyzjami możemy wywierać istotny pozytywny wpływu na polską gospodarkę, na kondycję polskich przedsiębiorstw oraz na rynek pracy. (...) To również uwolnienie się od zakorzenionego w naszej świadomości przekonania, że nasze rodzime produkty lub usługi nie spełniają standardów jakościowych. Należy mieć na uwadze, że wydatkowane na polskie produkty i usługi środki, pozostają w obrębie naszej rodzimej gospodarki. (...) Staramy się, by w PKOB Wegner wykazywać postawy tego społecznego współdziałania, zapraszając do współpracy przede wszystkim polskie lokalne firmy, za którymi nie stoi zagraniczny kapitał. Firmy, które, tak jak nasza, ukształtowały się wyłącznie ciężką pracą tworzących je ludzi. " - można przeczytać na łamach najnowszego listopadowego wydania Builder.

O Spółce PKOB Wegner opowiedział dziennikarzowi Builder Wiceprezes Zarządu Pan Dariusz Kaczmarek - "Jesteśmy firmą zbudowaną w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się udowodnić, że w Polsce siłą solidnej pracy można dynamicznie się rozwijać. PKOB Wegner działa na rynku już prawie 30 lat, nieustannie się rozwijając. Tworzymy kilkadziesiąt miejsc pracy. PKOB Wegner to firma wybudowana na solidnym fundamencie. Fundamentem tym są podstawowe wartości jak praca, rodzina oraz uczciwość. (...) Zależy nam, by w efekcie naszych działań kształtowała się wokół nas bezpieczna przestrzeń publiczna."

Bardzo cieszy nas, że redakcja Builder zauważyła wkład PKOB Wegner nie tylko w budowanie przestrzeni publicznej, ale również polskiego potencjału w 100-letniej historii niepodległości Rzeczpospolitej.

Z pełnymi wypowiedziami Członków Zarządu można zapoznać się w najnowszym wydaniu Builder, a także  tutaj.