Title Icon PKOB Wegner jedynym z liderów polskiej przedsiębiorczości - PKOB WEGNER generalny wykonawca

PKOB Wegner została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa.

Diamenty Forbes, gdyż o nich tu mowa, to prestiżowy ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Magazyn Forbes co roku opracowuje precyzyjne zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, biorąc pod uwagę takie kryteria jak:  wyniki finansowe za ostatnie lata, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy z kręgu wyróżnionych zostały podzielone na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.

Właśnie został ogłoszony oficjalny ranking Diamentów Forbesa - niezmiernie miło nam poinformować, iż PKOB Wegner znalazło się na 51. miejscu na liście ogólnopolskiej i 10. na regionalnej województwa Wielkopolskiego. Jest to z pewnością niesamowity sukces całego zespołu począwszy od Zarządu, poprzez kadrę inżynierską, pracowników budowlanych na administracji kończąc. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się co doprowadziło nas do miejsca w którym jesteśmy i gdzie widzimy się w przyszłości, serdecznie zapraszam do lektury artykułu, który ukazał się na łamach miesięcznika Forbes: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2018/wegner