Title Icon PKOB Wegner stawia na młodych - PKOB WEGNER generalny wykonawca

Program praktyk jest niesamowicie ważny w naszej firmie. Nie tylko umożliwia nam dotarcie do ambitnych, zdolnych i otwartych na wiedzę studentów ale również daje praktykantom sposobność do uzupełnienia zdobytej na studiach wiedzy teoretycznej o doświadczenie praktyczne.

Młodzi ludzie mogą liczyć u nas przede wszystkim na benefity płynące z nauki u czołowych polskich inżynierów budownictwa. PKOB Wegner to firma gdzie młodość miesza się doświadczeniem, gdzie w bardzo przystępny sposób można nauczyć się nowoczesnego budownictwa.

O swoim doświadczeniu opowiedziała nam Agata – studentka czwartego roku budownictwa na Politechnice poznańskiej:

„Na praktyki zgłosiłam się po trzecim roku studiów inżynierskich. Szukałam firmy, w której będę mogła zobaczyć i doświadczyć prawdziwej pracy inżyniera budowy, co nie było możliwe w sterylnych warunkach uczelni. Po tym czasie mogę z całą odpowiedzialnością, stwierdzić, że praktyki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko skonfrontowałam swoją wiedzę teoretyczną z realiami panującymi na placu budowy ale również otrzymałam niesamowite wsparcie Dyrektora kontraktu, który był moim opiekunem. Zadania, które zostały mi powierzone nie były wcale banalne, co obudziło we mnie duże zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonane projekty. Na tyle duże, że gdy zaproponowano mi kontynuowanie współpracy już na zasadach pełnoprawnego pracownika po zakończonych praktykach nie musiałam się długo zastanawiać. Wegner daje mi możliwość dopasowania mojego grafiku pracy do zajęć na uczelni, uczestnictwa w ciekawych projektach i zdobycia niesamowicie dużej dawki wiedzy od doświadczonych praktyków. Oni naprawdę stawiają na młodych!”