DYREKTOR HANDLOWY - WEGNER generalny wykonawca

Zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie inwestycji i pozyskiwanie kontraktów budowlanych
  • Planowanie oraz osiąganie celów sprzedażowych firmy
  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych do zarządu spółki
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami.
  • Przygotowywanie oraz weryfikacja ofert pod kontrakty budowlane
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku w branży budowlanej
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego i firm wykonawczych
  • Ugruntowane pozytywne relacje z inwestorami oraz firmami podwykonawczymi
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych relacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowo – negocjacyjne
  • Czynne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Dodatkowo

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na  życie
  • Karta MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • Imprezy integracyjne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).