Inżynier Budowy - WEGNER generalny wykonawca

Miejsce pracy: Budowy prowadzone przez pracodawcę.

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami
  • tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac
  • tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • współpraca przy tworzeniu ofert i kosztorysów
  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców
  • kontrolowanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w realizowane projekty, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakiet Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • perspektywa zdobywania nowych umiejętności
  • profesjonalny system szkoleń
  • atrakcyjny pakiet benefitów poza płacowych
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).