PRAWNIK - WEGNER generalny wykonawca

Miasto: Poznań

Zakres obowiązków:

  •   obsługa prawna spółki i podmiotów powiązanych;
  •   udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych na rzecz wszystkich jednostek organizacyjnych spółki;
  •   przygotowanie, opiniowanie i negocjowanie umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;
  •   nadzór nad obiegiem umów i prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu zawierania umów;
  •   obsługa korporacyjna spółki;
  •   udział w prowadzonych postępowaniach z udziałem spółki, w tym opracowywanie strategii procesowej, przygotowywanie pism procesowych i zastępstwo procesowe;
  •   monitorowanie zmian w przepisach prawa.

Wymagania:

  •  wykształcenie wyższe na kierunku Prawo;
  •   minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej;
  •   samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Dodatkowo:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • imprezy integracyjne

Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować na adres email: rekrutacja@wegner.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).