WEGNER laureatem nagrody Dobra Firma 2021 - WEGNER generalny wykonawca

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wyłonił najlepsze firmy w woj. wielkopolskim w prestiżowym konkursie Dobra Firma. Kilkuetapowa kwalifikacja laureatów ma na celu ocenę m. in. kilkuletnich wyników finansowych firm, potencjału innowacyjnego i rozwojowego oraz reputację firm w regionie. W finałowym etapie konkursu wyłoniono 9 zwycięskich firm. WEGNER został laureatem tytułu "Najlepszego inwestora i firmy wspierającej inwestycje” w sektorze firm średnich i dużych. Znalezienie się wśród tak szacownego grona firm to ogromny zaszczyt oraz radość. Jest to znak, że WEGNER rozwija się w odpowiednim kierunku, przy jednoczesnym poszanowaniu sztuki budowlanej, zasad sprawiedliwej konkurencji, nieustannie rozwijając potencjał drzemiący w profesjonalnej kadrze, pełnymi garściami czerpiącej z 30 lat doświadczenia na rynku.

Z racji na sytuację pandemiczną gala rozdania statuetek została wyemitowana online. Patronami wydarzenia byli Prezydent Poznania oraz Wojewoda Wielkopolski.

https://gloswielkopolski.pl/statuetki-nagrod-dobra-firma-trafily-do-najbardziej-innowacyjnych-i-najszybciej-rosnacych-malych-i-srednich-firm-wojewodztwa/ar/c3-15607839

https://www.facebook.com/117107918315497/videos/1184347405359976