Drzwi otwarte w nowej placówce medycznej w Mogilnie - WEGNER generalny wykonawca

Podczas drzwi otwartych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mogilnie, które miały miejsce w dniu dzisiejszym, mieszkańcy miasta mieli okazję poznać wnętrze nowej części szpitala powiatowego. Firma WEGNER zakończyła inwestycję w grudniu 2019 roku realizowaną w formule „zaprojektuj i wybuduj”, której przedmiotem była przebudowa i rozbudowa obiektu.

Mogileńska placówka wzbogaciła się tym samym o nowatorsko wyposażone oddziały: ginekologiczno-położniczy, dziecięcy i chirurgiczny. Zwiedzający nową część inwestycji mieli okazję przyjrzeć się z bliska jak wykonane zostały sale chorych, gabinety zabiegowe oraz specjalistyczne pracownie medyczne.

Tłumnie przechadzającym się po korytarzach lecznicy mieszkańcom w trakcie drzwi otwartych towarzyszyli między innymi: Starosta mogileński Bartosz Nowacki, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Robert Musidłowski jak również Burmistrz Miasta Mogilna Pan Leszek Duszyński oraz pełniąca obowiązki Dyrektora SP ZOZ w Mogilnie Pani Ewa Bonk - Woźniakiewicz.

Więcej w temacie sobotniego wydarzenia, a także zdjęcia placówki można zobaczyć na naszym profilu na facebooku.