Metafizyczna wystawa Andrzeja Okińczyca w Folwarku Edwardowo - WEGNER generalny wykonawca

W piątek 16 listopada będzie miała miejsce inauguracja Galerii Folwark Edwardowo, która powstaje na terenie zabytkowego Folwarku Edwardowo. Folwark, to jeden z najlepiej zachowanych kompleksów dworsko-folwarcznych na mapie Poznania, ale także miejsce skąd PKOB Wegner prowadzi obecnie trzon swojej działalności.

PKOB Wegner z wielką przyjemnością patronuje powstającemu w tym zabytkowym otoczeniu projektowi Folwark Edwardowo. Projekt ten przewiduje stworzenie przestrzeni do swobodnej kreacji twórczej, łączącej design, rzemiosło, kulturę i sztukę. To przestrzeń dla spotkań, dyskusji, wymiany doświadczeń, ale także miejsce, w którym sztukę będzie można podziwiać w pełnej okazałości.

Pierwsza okazja do odkrywania świata sztuki będzie miała miejsce już 16 listopada podczas oficjalnej inauguracji projektu. Swoje prace pokaże Andrzej Okińczyc -  współczesny polski malarz portretów, twórca monumentalnych obrazów trójwymiarowych oraz ceniony autor wystawienniczych aranżacji sztuki dzisiejszej i dawnej, który obecnie tworzy obiekty z pogranicza płaskorzeźby i malarstwa.

Więcej o samym autorze i planowanym pokazie można przeczytać tutaj: https://expovortal.com.pl/kultura/wystawa-andrzeja-okinczyca/