Nagroda TOP BUILDER 2019 za Generalne Wykonawstwo Hali GOSiR - WEGNER generalny wykonawca

Spółka WEGNER uhonorowana została tytułem TOP Builder 2019 za Generalne Wykonawstwo Hali Widowiskowo Sportowej w Gnieźnie.

Top Builder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła nagradza statuetką TOP Builder najwyższej jakości produkty, rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie.

Tytułem i statuetką TOP Builder nagradzane są również usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej. Gala wręczenia nagród miała miejsce w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie.

Tegoroczna edycja była XI edycją plebiscytu. WEGNER- otrzymała wyróżnienie w kategorii "Generalny Wykonawca Inwestycji" - za realizację Hali Widowiskowo Sportowej GOSiR. W tym roku po raz pierwszy rozdane zostały także wyróżnienia dla Inwestorów Publicznych - w tym wypadku nagrodzony również został Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest nie tylko głównym użytkownikiem wspomnianej Hali, ale był też Inwestorem wspomnianego obiektu.