Title Icon PKOB Wegner laureatem Grand Prix w konkursie "Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2018" - PKOB WEGNER generalny wykonawca

Kapituła konkursu "Budowa na Medal Pomorza i Kujaw" już po raz dwudziesty pierwszy przyznała statuetki Grand Prix dla najlepszych budów regionu. Wręczenie nagród laureatom odbyło się w budynku Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wicewojewoda Józef Ramlau stwierdził, że cieszą go sukcesy branży budowlanej w regionie, ale też martwią bariery, na które budownictwo natrafia. - Budownictwo to jest dziedzina, która ciągnie za sobą inne dziedziny. Budownictwo samo jest przez ekonomistów uważane jako swoisty barometr gospodarki - mówił wicewojewoda Ramlau i dodał, że branża nie do końca wykorzystuje centralne położenie naszego regionu w kraju.

Nominację oraz statuetkę GrandPrix w trakcie uroczystej gali konkursowej odebrał w imieniu Spółki Wiceprezes Zarządu PKOB Wegner - Pan Dariusz Kaczmarek. - Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że kapituła "Budowy na Medal" kolejny raz wyróżniła jedną z naszych realizacji. To sprawia, że region Kujawsko-Pomorski jest nam coraz bliższy, a świadomość, że nasza praca jest tutaj doceniana daje nam jeszcze większą motywację do kolejnych realizacji w regionie Kujawsko-Pomorskim - mówił Wiceprezes podczas uroczystej gali.