WEGNER partnerem rozpoczynającej się akcji "Miasto żyje designem" - WEGNER generalny wykonawca

W ramach targów Arena Design  - 11 edycji targów dla projektantów i producentów designu będzie miał miejsce Projekt 10 dni pełnych designu - Miasto Żyje Designem. WEGNER ma przyjemność być partnerem projektu.

Wydarzenie Miasto Żyje Designem od trzech lat towarzyszy ARENA DESIGN, to inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich skierowana do wystawców, gości targowych oraz mieszkańców Poznania i okolic.

W dniach 8–17 marca ponownie zagości w miejskiej przestrzeni. W tym roku do udziału w projekcie zaproszone zostały galerie, showroomy oraz miejsca propagujące dobry design. Organizatorzy przy wyborze partnerów zwracali uwagę m.in. na to, by miejsca te były zaprojektowane przez cenionych architektów bądź oferowały produkty i usługi znanych marek. W programie projektu będzie można znaleźć między innymi wystawę fotografii Karla Lagerfelda, dyskusję z poznańską kolekcjonerką Barbie czy warsztaty ze sztuki VR.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą projektu na stronie organizatora: https://arenadesign.pl/news/miasto-zyje-designem-czyli-arena-design-w-miejskiej-przestrzeni/