WEGNER dumnie wspiera akcję Mikołaje Biznesu - WEGNER generalny wykonawca

Mikołaje Biznesu, to druga odsłona akcji Głosu Wielkopolskiego, organizowana we współpracy z Fundacją Pomocy Dzieciom "Tak Po Prostu". Przedsięwzięcie ma na celu uprzyjemnienie dzieciom z domu dziecka ich czasu wolnego podczas przerw od nauki w szkole.

Dzięki wsparciu m.in. ze strony firmy WEGNER, podopieczni wielkopolskich domów dziecka, będą mieli możliwość wyjazdu w okresie przerwy zimowej do Zakopanego. Organizatorzy chcą, by dzieci mogły w pełni korzystać z uroku zimy - rzucać śnieżkami, lepić bałwana, jeździć na nartach czy snowboardzie.

Spółka WEGNER została zaproszona do udziału w wydarzeniu przez Polska Press Grupa Poznań, z którą na co dzień współpracuje. Oczarowani sukcesem pierwszej edycji pod nazwą "Pociąg Marzeń", która umożliwiła dzieciom przeżycie wspaniałych chwil podczas wyjazdu na letni obóz sportowy nad morze, nie mogliśmy postąpić inaczej, niż tylko "dołączyć swoje sanki" do kuligu partnerów, którzy wsparli kolejną już edycję wydarzenia. Mamy nadzieję, że zimowisko, które uda się dzięki temu zorganizować przyniesie wiele radości i uśmiechu.

Więcej na temat akcji na stronach Głosu Wielkopolskiego.